Ciekawe cytaty

Gdy Jezus mówił o zmartwychwstaniu,nie sądziłem że chodzi mu o to

Hershel

Fear The Walking Dead

Nowy informacje o Fear The Walking Dead

W czasie TCA Press Tour poznaliśmy parę nowych informacji na temat nowego serialu Fear The Walking Dead. Na panelu dowiedzieliśmy się, że 2 sezon będzie liczył 15 odcinków i premierę będzie miał w 2016 roku.

1. sezon „Fear the Walking Dead” niemal w całości będzie rozgrywał się w czasie, gdy główny bohater „The Walking Dead” – Rick Grimes był w śpiączce. W 2. serii twórcy planują dotrzeć do momentu, w którym obie historie się połączą czasowo, ale nie fabularnie. „Fear The Walking Dead” ma być bowiem osobnym, własnym serialem.

– Pod koniec 1. sezonu wszyscy zrozumiemy, że świat się zmienił i to koniec świata, jaki wszyscy znamy. To jednak nie jest ten moment, w którym Rick obudził się w Georgii. Widz znający „The Walking Dead” będzie wiedział co się dzieje, ale nie bohaterowie. Rick był w śpiączce przez około 4-5 tygodni. 1. seria „FTWD” trwa około 3 tygodni, więc do tego momentu dojdziemy w 2. serii. Scenarzyści jednak nie zastanawiają się nad tym, jak czasowo dogonić „TWD”. To nie jest naszym celem – powiedział Dave Erickson, producent „Fear The Walking Dead”.

Ericksen powiedział też, że „Fear the Walking Dead” jest serial budowanym nieco wolniej, niż „The Walking Dead”.

– Cała fabuła rozwija się nieco wolniej, niż w oryginalnej serii. Nazywamy ich „zainfekowanymi”, a nie „szwendaczami”. Niebawem staną się szwendaczami, ale jeszcze nie teraz. Naszym celem jest pokazanie paranoi i napięcia oraz początków epidemii, gdzie ludzie dopiero uczyli się kontaktu z zombie.

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Nowy informacje o Fear The Walking Dead”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ankieta

Twój ulubiony bohater?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...